Siūlomo darbo aprašymas

Autobusų vairuotojai ,-os darbui Norvegijoje

- Užsienis
D
Autobusai (Užsienyje)
Kategorija : D Siūlomas atlyginimas : - Minimali darbo patirtis (metais) : 2  CV siųsti iki: 2019-06-10
Darbo aprašymas

Darbo pobūdis

Reikalingi darbui Norvegijoje keleivių vežimui – autobusų vairuotojai su D arba DE kat. ir su 95 kodu.
Renkama nauja grupė.
Reikalavimai:

  • 2 metų vairavimo patirtis ,
  • anglų kalba-bazinė,
  • D arba DE kat. vairuotojo teisės„ ir  95 kodas,

Atlyginimas: 19,0 – 21,50 eur/val. brutto ( priklausomai nuo patirties).
Privalumas: bazinė A1 – A2 lygio norvegų kalba, bet tai ne būtinumas.
Gyvenamas plotas suteikiamas, vieno kambario kaina yra 500 eurų per mėnesį (viskas įskaičiuota – internetas, elektra ir kt.), mokėti karto nereikia, atskaitoma iš  atlyginimo. Vienas kambarys 1 žmogui.
Norvegiškas darbo kontraktas, darbai-ilgalaikiai.

Registracija jau vykdoma nuo 2019-05-01 d.

Susitikimas su Norvegijos darbdaviais vyks Lietuvoje-birželio mėnesį.

Atranką Norvegijos darbdaviui vykdo:

UAB Euro kryptis
Aušros al.68-306 kab.,Šiauliai
mobil.tel.: +370 699 89947-kasdien
tel.laid.: +370 41 598570-tik darbo dienomis

el.p.:  eurokryptis@splius.lt
www.eurokryptis.lt
Internetiniame puslapyje rasite el.p.adresus.
Dėl  platesnės informacijos skambintis į mob.tel.8699 89947