Siūlomo darbo aprašymas

Autocisternų vairuotojas/-a Europoje ( Birūs kroviniai )

Kaunas
CE
Cisternos (Užsienyje)
Kategorija : CE Siūlomas atlyginimas : - Minimali darbo patirtis (metais) : 2  CV siųsti iki: 2019-05-16
Darbo aprašymas

Darbo pobūdis

Vokietijos kapitalo įmonė, plečianti autocisternų ( pervežti biriems produktams) parką, siūlo nuolatinį darbą vairuotojams. Autocisternų parkas 2015-2017 m.

Reikalavimai

  • CE kategorijos teisės
  • Darbo su autocisternomis patirtis privalumas
  • Privalumas anglų bei vokiečių kalbų mokėjimas
  • Atsakingumas, pareigingumas.

Mes jums siūlome

  • Profesinį tobulėjimą
  • Karjeros galimybes įmonės viduje
  • Daugybę darbuotojų skatinimo priemonių
  • Modernias darbo sąlygas.
  • Darbą darnioje savo srities profesionalų komandoje.

Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi HT personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.