Siūlomo darbo aprašymas

Darbas ratais

Kaunas
CE
Vilikikai (Tarptautiniai pervežimai NE kadencijomis)
Kategorija : CE Siūlomas atlyginimas : - Minimali darbo patirtis (metais) : 1  CV siųsti iki: 2020-11-30
Darbo aprašymas

Darbo pobūdis

  • Siūlome darbą vairuotojams (-oms) ekspeditoriams (-ėms) su  vilkikais DAF Space pilni automatai bei tentinėmis puspriekabėmis Krone
  • Reisai vykdomi ratais : LT, PL, LV, EST, FIN, LT
  • Reiso trukmė: 9-10 dienų, po kiekvieno reiso poilsis namuose.

Reikalavimai

  • Vairuotojo pažymėjimas (CE kategorija).
  • Profesinės kompetencijos pažymėjimas „95 kodas“.
  • Galiojanti skaitmeninė tachografo kortelė.
  • Būtina darbo minimali darbo patirtis ir supratimas.
  • Sąžiningumas, darbštumas

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas.
  • Laiku mokamą atlyginimą.
  • Pastovų priskirta transportą
  • Padedam darbo srityje bet kuriuo momentu.

Atlyginimas

1100–1300 Eur atskaičius mokesčius

Prisijunkite prie mūsų augančio kolektyvo.

Išsamesnė informacija telefonu +37065250993