Siūlomo darbo aprašymas

Darbas vairuotojo (-OS)-pavėžėjo (-OS)

Vilnius
B
Taksi
Kategorija : B Siūlomas atlyginimas : 1,000 € Minimali darbo patirtis (metais) : 1  CV siųsti iki: 2019-07-11
Darbo aprašymas

Darbas vairuotojo (-os)-pavėžėjo (-os)
Darbo patirtis 1-3 metai butu privalumas
pilnas užimtumas,lankstus darbo grafikas
Oficialus partneriai Uber ir Yandex taxi
Siūlome vairuotojams-pavėžėjams darbą su įmones naujais automobiliais
Mūsų pasiūlymas vairuotojams:
– uždarbis nuo 35%
– galimas darbas ne visa darbo diena (pagal susitarimą)
– atlyginimo išmokėjimas 2 kartus į mėnesį +Bonusai (kas 2 savaitės)
– sąžiningas ir fiksuotas procentas,be nepagrįstu atskaitymu
– Mūsų automobiliai turi dideli prioritetą,nei kiti pavėžėjai,todėl pirmiausiai gauname užsakymus visą parą
– Darbas vairuotojo-pavėžėjo su įmones automobiliais 2019 metų gamybos
– Daug užsakymų,didelė paklausa,didesni tarifai piko metų
– Greitas įforminimas ir greita darbo pradžia
-Lankstus darbo grafikas (galimas pagal jūsų poreiki) pamainos 7.00-19.00, 19.00-7.00
– Nėra grynųjų atsiskaitymų su klientais,nereikia galvoti ar apmokęs klientas už kelionė,nereikia galvoti ir ieškoti kaip atiduoti grąžą klientui
– Visas remonto išlaidas padengia kompanija,automobiliai turi visus reikiamus draudimus (pavėžėju civilinis draudimas ir kasko)
– Mes dirbame laikydamiesi visu transporto inspekcijos reikalavimų,bei darbo saugos reikalavimų
– Visi automobiliai aprūpinti darbui reikiama įranga (telefonai,internetas,laidai,įkrovikliai)
Randame strategiškai geroj vietoj
Reikalavimai:
Vairuotojo pažymėjimas B kategorija
vairavimo stažas ne mažiau kaip 2-3 metai
Atkaklus ir ramus vairavimo stilius
komunikabilumas (sugebėjimas maloniai bendrauti su klientais)
Naudotis automobilių kaip atidus ir rūpestingas savininkas,naudoti ji tik pagal tiesiogini paskirti
– graži ir tvarkinga išvaizdą

Dėl išsamesnės informacijos skambinkite numerių 868111160 Vilniuje,tai pat galite pateikti savo CV į El.paštą j.kuznecov@inkoprofilis.lt ir mes su jumis susisieksime.