Siūlomo darbo aprašymas

MIKROAUTOBUSO VAIRUOTOJAS (-A) VAKARŲ EUROPOJE

Kaunas
B
Mikroautobusai (Užsienyje)
Kategorija : B Siūlomas atlyginimas : - Minimali darbo patirtis (metais) : 1  CV siųsti iki: 2019-08-17
Darbo aprašymas

Mes esame tarptautinė vokiečių kapitalo transporto paslaugų bendrovė. Sparčiai augame ir kviečiame prie mūsų komandos prisijungti vairuotojus.

Darbo aprašymas:

  • Darbas mikroautobusais Vakarų Europoje kadenciniam laikotarpiui, 4 savaitės
  • Krovinių pervežimas valstybių viduje ir į kitas valstybes, skubūs pervežimai
  • Dokumentacijos susijusios su pervežimais pildymas

Reikalavimai:

  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
  • Atsakingumas, atidumas, pareigingumas

Mes siūlome:

  • Profesinį tobulėjimą, karjeros galimybes įmonės viduje
  • Laiku mokamą atlyginimą ir priedus (bonusus)
  • Vidinius apmokymus
  • 2019 metų mikroautobusų parką
  • Darbą darnioje savo srities profesionalų komandoje

Kontaktinis telefonas: +37065801932, Denas

CV siųsti adresu: dnebilevicius@hegelmann.com