Siūlomo darbo aprašymas

Reikalingi Vairuotojai(-OS) (nauji automobiliai)

Vilnius
B
Taksi
Kategorija : B Siūlomas atlyginimas : 1,000 € Minimali darbo patirtis (metais) : 1  CV siųsti iki: 2019-07-11
Darbo aprašymas

Ieškomi vairuotojai(-os) dirbti vairuotoju-pavėžėju srityje

Siūlome darbą su įmonės automobiliais,suteikiam visa reikalingą įrangą darbui

Eksploatavimą mašinos apmokome mes: Remontas,kuras,padangas

Dirbti Vilniaus mieste ir jo apylinkėse

Atlyginimas priklauso nuo jūsų įdėtu pastangų

Reikalavimai:

– Pareigingumas

– Sąžiningumas

– Komunikabilumas (sugebėjimas maloniai bendrauti su klientais)

– atkaklus ir ramus vairavimo stilius

– Vilniaus miesto žinojimas arba mokėti gerai naudotis navigacija

– Vairuotojo pažymėjimas B kategorija

– Vairavimo stažas ne mažiau kaip 2-3 metai

Darbo grafikas 7.00-19.00 ir 19.00-7.00,tačiau yra galimybė pradėti vėliau/ankščiau +- 4 valandos,iš anksto susitarus su porininkų.

Dėl išsamesnės informacijos skambinkite numerių 868111160 Vilniuje,tai pat galite pateikti savo CV į El.paštą  j.kuznecov@inkoprofilis.lt ir mes su jumis susisieksime.