Siūlomo darbo aprašymas

Tarptautinio krovinių vežimo transporto priemonės vairuotojas

Kaunas
CE
Vilkikai (Tarptautiniai pervežimai kadencijomis)
Kategorija : CE Siūlomas atlyginimas : - Minimali darbo patirtis (metais) : -0  CV siųsti iki: 2020-11-12
Darbo aprašymas

Darbo pobūdis:

Tarptautinių krovinių pervežimas EU šalyse;

Darbas su tentais, šaldytuvais, konteineriais ir bačkomis;

Galimas darbas kadencijomis ir kassavaitiniais maršrutais Lietuva-Italija-Lietuva;

Galimas išvykimas į komandiruotę EU penktadieniais, maršrutais Lietuva-Italija-Lietuva antradieniais arba šeštadieniais;

Darbus su naujais EURO6 atitikimą turinčiais vilkikais DAF ir RENAULT.

Reikalavimai:

Tarptautinių pervežimų vairuotojo patirtis, minimum 1 m;

Vairuotojo pažymėjimas C, CE kategorija;

95 kodas;

ADR pažymėjimas;

Skaitmeninė vairuotojo kortelė;

Atsakingas požiūris į darbą, sąžiningumas, noras dirbti ir tobulėti;

Anglų, Rusų kalbų mokėjimas būtų privalumas.

Mes Jums siūlome:

Darbą patikimoje ir ilgametę patirtį turinčioje transporto įmonėje;

Visas socialines garantijas ir draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;

Visada laiku mokamą atlyginimą ir skatinamuosius priedus;

Draugišką kolektyvą, vadybininko pagalbą ištikus bėdai;

Nuvežimą/parvežimą į darbo vietą iš UAB “Kamida” teritorijos.