Siūlomo darbo aprašymas

Tolimųjų reisų vairuotojas Europoje arba su vilkiko grįžimu į Lietuvą

Kaunas
CE
Vilikikai (Tarptautiniai pervežimai NE kadencijomis)
Kategorija : CE Siūlomas atlyginimas : 2,100 € Minimali darbo patirtis (metais) : 1  CV siųsti iki: 2020-12-18
Darbo aprašymas

Darbo pobūdis

Transporto įmonė valdanti 30 krovininių automobilių su tentinėmis puspriekabėmis parką ieško turinčių patirtį Europoje vairuotojų darbinimui į įmonę Lietuvoje ir savo padalinį Vokietijoje. Siulomas darbo grafikas 6 savaitės. Darbo pobūdis kadencijos arba važiuojama ratais Lietuva – Europa – Lietuva.

Reikalavimai

Amžius 25-55 m.
Suprantantis darbo specifiką bendrųjų krovinių segmente.
Motyvuotas, aktyvus pakrovimuose ir iškrovimuose, išdirbantis vairavimo laiką ir nestovintis ilgiau nei reikalauja darbo ir poilsio rėžimas. Saugantis techniką ir suprantantis įžvalgaus ir ekonominio vairavimo naudą.

Mes jums siūlome

Siūlomas atlygis nuo 1800 – 2400 Eur priklausomai nuo pasirinkto darbo pobūdžio ir darbinimo šalies.
Smulkesnę informaciją suteiksime telefonu.