Siūlomo darbo aprašymas

Troleibuso vairuotojas (-a)

Vilnius
T
Kiti pervežimai
Kategorija : T Siūlomas atlyginimas : - Minimali darbo patirtis (metais) : 0  CV siųsti iki: 2017-06-24
Darbo aprašymas

Darbo pobūdis:

  • Keleivių vežimas Vilniaus miesto maršrutais;
  • Kultūringas ir saugus keleivių aptarnavimas.

Reikalavimai kandidatui (-ei):

  • Vyresni nei 21 metų amžiaus;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Vidurinis išsilavinimas (pageidautinas);
  • Turėti pirmąją valstybinės kalbos mokėjimo kategoriją (jei mokslai baigti iki 1991 m. ir mokytasi ne lietuviškoje mokykloje).

Turėti šias asmenines savybes:

Paslaugumas, atsakingumas, sąžiningumas, drausmingumas, pareigingumas, gera dėmesio koncentracija, gera orientacija.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti pokalbio metu:

  • Pažyma iš policijos komisariato dėl administracinių nuobaudų už 10 metų laikotarpį;
  • Pažyma apie asmens valstybinį socialinį draudimą (išduodama Laisvės pr. 28, Vilnius) už visą darbinį laikotarpį (nuo pirmosios darbovietės).

Mes Jums siūlome:

  • Nemokamus vairavimo kursus, suteikiančius troleibuso vairuotojo kvalifikaciją;
  • Nuolatinį darbą bendrovėje;
  • Visas socialines garantijas.

Gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda „troleibuso vairuotojas“ pateikti el. paštu  darbas@vilniausvt.lt, tel. (8 5) 2394 725. Konfidencialumą garantuojame, apie dalyvavimą atrankoje bus informuoti tik atrinkti kandidatai.