Siūlomo darbo aprašymas

VAIRUOTOJAS(-A)

Vilnius
C
Kiti pervežimai
Kategorija : C Siūlomas atlyginimas : 1,000 € Minimali darbo patirtis (metais) : 1  CV siųsti iki: 2019-06-14
Darbo aprašymas

Darbo pobūdis

Sunkiasvorės transporto priemonės vairavimas; antrinių žaliavų konteinerių surinkimas iš klientų, buitinių atliekų surinkimas; atliktų darbų fiksavimas elektroninėje laikmenoje; darbas komandoje su pagalbiniu darbininku arba vienam.

Reikalavimai

  • vairuotojo pažymėjimas;
  • C kategorija;
  • 95 kodas;
  • darbo patirtis vairuojant krovininį automobilį.

Mes jums siūlome

  • nuolatinį darbą patikimoje, finansiškai stabilioje įmonėje;
  • galimybę kompensuoti kelionę į darbą (jeigu gyvenate rajone);
  • darbo užmokestį nuo 1000 eur/mėm, bet tuo neapsiribojame!

SKAMBINTI TEL. 865584297

Pateikdamas savo gyvenimo aprašymą (CV) ir/ar motyvacinį laišką, kandidatas išreiškia savo sutikimą dėl jo gyvenimo aprašyme (CV) ir/ar motyvaciniame laiške pateiktų asmens duomenų tvarkymo UAB „Ekonovus“, įmonės kodas 141686027, buveinės adresas Liepkalnio g. 172, Vilnius (toliau – Bendrovė) vidaus administravimo (personalo valdymo, raštvedybos tvarkymo) ir jo kandidatūros į Bendrovės turimas darbo vietas įvertinimo tikslais.