Siūlomo darbo aprašymas

VAIRUOTOJAS (-A) LIETUVOJE

- Užsienis
CE
Vilkikai (Tarptautiniai pervežimai kadencijomis)
Kategorija : CE Siūlomas atlyginimas : - Minimali darbo patirtis (metais) : 0  CV siųsti iki: 2019-10-02
Darbo aprašymas

Hegelmann Transporte kuria naują skyrių, kuris kuruos birių krovinių pervežimus Europoje ir Jungtinėje Karalystėje. Jeigu nori vairuoti patį naujausią transportą ir dirbti savo vairuotojais besirūpinančioje kompanijoje – kandidatuok ir tapk Hegelmann šeimos dalimi !

Darbo aprašymas:

  • Darbas su Walking floor priekabomis (kadencijomis)
  • Krovinių pervežimas valstybių viduje ir į kitas valstybes
  • Dokumentacijos susijusios su pervežimais pildymas
  • Pastovūs pasikrovimo\iškrovimo taškai

Reikalavimai:

  • CE kategorijos vairuotojo pažymėjimas
  • 95 kodas ir skaitmeninė kortelė
  • Darbo patirtis su Walking floor transportu – privalumas
  • Šnekamosios anglų kalbos žinios
  • Atsakingumas, atidumas, pareigingumas

Mes siūlome:

  • Stabilų atlyginimą ir visas socialines garantijas
  • Vidinius apmokymus
  • Pagalbą kelyje
  • 2019 metų modernų, saugų ir efektyvų transporto priemonių parką (Mercedes, DAF, naujausios priekabos)
  • Reguliariai tikrinamas transporto priemones, įgaliotose automobilių serviso dirbtuvėse

Darbo vieta: Kaunas

                                            CV siųsti adresu: kmikalauskas@hegelmann.com

                                            Kontaktinis telefonas: +37065704973, Kasparas