Siūlomo darbo aprašymas

Vairuotojas ekspeditorius- Class 1 Lorry driver

- Užsienis
CE
Vilikikai (Tarptautiniai pervežimai NE kadencijomis)
Kategorija : CE Siūlomas atlyginimas : 2,100 € Minimali darbo patirtis (metais) : 0.5  CV siųsti iki: 2017-09-28
Darbo aprašymas

Darbo vieta
United Kingdom, Boston

Darbo pobūdis
Ilgametę patirtį turinti transporto kompanija plečia savo autoparką ir ieško profesionalių vairuotojų – ekspeditorių darbui po Angliją su šaldytuvais,užuolaidinėmis puspriekabėmis darbo savaitė 5-6 dienos.
Važiuojame po vieną.
Reikalavimai
Vairuotojo pažymėjimas (EU arba UK vairuotojo teises) su CE kategorija
Profesinės kompetencijos pažymėjimas 95 kodas
Tachografo kortele
Patirtis ne mažiau 0,5 metų su šaldytuvu/tentu
Atsakingumas, pareigingumas, atidumas
Noras dirbti ir uždirbti.

Vairavimo patirtis Anglijoje, anglų kalbos žinios privalumas.

Mes jums siūlome
Laiku ir stabiliai mokamą atlyginimą
Naują bei tvarkingą techniką, tik Euro 6 vilkikus (MAN, RENAULT,MERCEDES, VAIRAS KAIREJE PUSEJE!)
Visas socialines garantijas
Lankstų darbo grafiką
Kvalifikuotą vadybą bei puikų servisą.

Mes užtikriname
– Darbą savo srityje lyderiaujančioje įmonėje Didžiojoje Birtanijoje
– Suorganizuojame transportą (iš ir į oro uostą)
– Suteikiame apgyvendinimą
– Laiku mokamą atlyginimą
– Apmokymus bei vertėjo paslaugas
– Atvykus padesime susitvarkyti NIN (National Insurance Number) bei atsidaryti banko saskaitą
– Atlyginimas mokamas kiekviena penktadieni. Atlyginimas nuo £500 / 600 iki £600/£720. PER SAVAITE!

DARBAS NE PER AGENTURA!
Siuskite savo CV arba skambinkite telefonu del issamesnes informacijos!