Siūlomo darbo aprašymas

Vairuotojas su CE kategorija

- Užsienis
CE
Autovežis
Kategorija : CE Siūlomas atlyginimas : 1,700 € Minimali darbo patirtis (metais) : 2  CV siųsti iki: 2020-06-19
Darbo aprašymas
  • Vairuotojas su CE  kategorija

    Pobūdis: Reikalingi vairuotojai, turintys CE kategorijas dirbti Vokietijoje su puspriekabėmis.Reikalavimai: Siūlome darbą vairuotojams-ekspeditoriamsVokietijoje (Bavarijoje). Atlyginimas nuo 1700 € “į rankas” per mėnesį, suteikiama 40 valandų per savaitę + pasirinktinai, savo noru, viršvalandžiai, visos papildomos valandos yra mokamos atskirai nuo 11 eurų / val “į rankas”. Produktų paskirstymas klientams, 6-7 vieta per dieną.

    Lietuviška darbo sutartis, laiku mokamas atlyginimas, geros apgyvendinimo sąlygos .

    Susisiekite su telefonu arba WhatsApp +49 176 74589495,kasdien nuo 11.00 iki 14.00, direktorius UAB Autovesa, atsakys į jūsų klausimusjei norite.

    Kreiptis: +37061099320

    Jei esate sąžiningas, darbštus žmogus- jūsų CV laukiame: autovesa.info@gmail.com