Siūlomo darbo aprašymas

VAIRUOTOJŲ INSTRUKTORIUS – DEGALŲ SĄNAUDŲ KONSULTANTAS (-Ė)

Vilnius
C
Kiti pervežimai
Kategorija : C Siūlomas atlyginimas : - Minimali darbo patirtis (metais) : 3  CV siųsti iki: 2018-11-22
Darbo aprašymas

Darbo aprašymas:
• Informacinių seminarų vairuotojams vedimas;
• Praktinės ekonominio ir saugaus vairavimo kompetencijos kėlimas;
• Konsultavimas degalų taupymo klausimais;
• Metodinės medžiagos rengimas;
• Bendravimas su klientais;
• Techninių naujovių pristatymas.
Reikalavimai:
• aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
• mažiausiai 3 metų sunkvežimio vairuotojo darbo patirtis (privalumas – tarptautinių
pervežimų darbo patirtis);
• puikūs bendravimo, problemų sprendimo, darbo komandoje įgūdžiai ir geri
organizaciniai sugebėjimai;
• gebėjimas motyvuoti ir sudominti mokymų dalyvius;
• greita orientacija, energingumas, iniciatyvumas, atsakingumas, orientacija į rezultatą;
• puikus lietuvių kalbos, geras anglų ir rusų kalbos mokėjimas;
• puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, Excel, Power Point);
• vairuotojo pažymėjimas (B, C, CE kategorijos).
Mes siūlome:
• dinamišką darbą tarptautinėje kompanijoje;
• nuolatines asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
• įdomų darbą draugiškame kolektyve ir kolegų paramą.
Visiems darbuotojams kuriame darbo aplinką, kurioje jie gali pritaikyti turimas žinias bei įgauti
naujų įgūdžių, ir, žinoma, aktyviai prisidėti prie bendrovės ir kartu asmeninės sėkmės.
Mums būtų nepaprastai malonu matyti ir jus „Volvo Lietuva” komandoje!
Gyvenimo aprašymus prašome siųsti el. paštu karjera@volvo.com iki 2018 m. lapkričio mėn. 5 d.
Kontaktinis asmuo: personalo direktorė Vilma Suchockienė
El. paštas: vilma.suchockiene@volvo.com
Adresas: Minsko pl. 9, Vilnius