Naujienos

Kaip surasti tinkamą darbuotoją – vairuotoją?

Pastaruoju metu darbo rinkoje nuolat vykstant spartiems pokyčiams gausu įvairių darbo pasiūlymų skelbimų: tiek tų, kurie ieško darbo, tiek ir tų, kurie jį siūlo. Ne išimtis yra ir darbo pasiūlymai vienai iš paklausiausių profesijų – vairuotojams. Tačiau kompetentingo darbuotojo paieškas neretai apsunkina tai, kad kandidatų tenka ieškoti gausybėje skirtingų skelbimų tinklalapių, kurių nuolat kuriasi vis naujų, o daugėjančius pavadinimus darosi per sunku įsiminti. Tai reikalauja papildomo laiko sąnaudų ir kantrybės tiek ieškant kandidatų tiek talpinant darbo pasiūlymus. Turbūt sutiksite, kad vairuotojams ir darbdaviams paieškos būtų gerokai paprastesnės, jei ieškantys taksi, limuzino, kurjerio, autobuso ar vilkiko vairuotojo darbo, visus skelbimus galėtų rasti viename tinklalapyje.

Tuo tarpu darbdaviams taip pat būtų greičiau vienoje vietoje patalpinti darbo skelbimą pageidaujamos transporto priemonės vairuotojo pareigoms užimti. Siekiant taupyti brangų laiką buvo sukurtas unikalus ir pirmas toks Lietuvoje specializuotas transporto srities profesionalams skirtas tinklalapis.

Neretai daugelyje bendrų darbo svetainių skelbimuose ne visada aiškiai suformuluojami reikalavimai keliami kandidatui, neaiškiai nurodomas darbo pobūdis ir atsakomybės. Tokiu atveju net ir geras darbo pasiūlymas gali nesulaukti reikiamo patyrusių kandidatų dėmesio.

Tuo tarpu portale CVtransport.lt visi darbo skelbimai skirti tik vairuotojams, jokių pašalinių specialybių nėra. Skelbimai dedami aiškiai nurodant darbo pobūdį, reikalingą vairuotojo kategoriją bei siūlomą darbo užmokestį.

Sukurtame portale vairuotojams būsimas kandidatas visada mato tik pilną informaciją ne tik apie siūlomą vairuotojo darbą, tačiau ir apie patį darbdavį, jo buveinę bei visą kontaktinę informaciją. O tai leidžia nedvejojant iškart išsiųsti savo CV tiesiai darbdaviui kurį jis gaus savo paskyroje portale. Taip kandidatas bus tikras, kad jo siųstas gyvenimo ir patirties aprašymas nepasimes tarp daugelio darbdavio gaunamų laiškų siunčiant įprastiniu būdu.

Dėjome ir dėsime visas pastangas, kad portale Cvtransport.lt visada būtų gausu kvalifikuotų ir profesionalių vairuotojų, paieškos sistema būtų kuo paprastesnė, aiškesnė ir greitesnė, kiekvienas jūsų įdėtas darbo skelbimas per maksimaliai trumpą laiką pasiektų maksimalų kiekį potencialių kandidatų.

Portale bus sudarytos sąlygos keistis nuomonėmis, atsiliepimais apie transporto srities profesionalus: vairuotojus ir darbdavius. Taip pat nepamirškite galimybės išsakyti nuomonę tiesiogiai mums, į kurią atsižvelgsime ir prireikus atliksime pakeitimus jūsų patogumui.

Tad jei šiuo metu ieškote vairuotojų, kviečiame užsiregistruoti NEMOKAMAI ir įvesti darbo skelbimą.

Užsiregistruoti galite čia!

 


Parašykite komentarą